Nieruchomoci Bielsko-Biaa Nieruchomoci Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1679

Zapisz się na bezpłatną konferencję: „Prawo Do Przedsiębiorczości”

Artykuł sponsorowany:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców do udziału w konferencji w ramach cyklu  spotkań informacyjnych pod hasłem: PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - „małe firmy, wielkie zmiany”.

Konferencja: „Prawo Do Przedsiębiorczości”


Wydarzenie to organizowane jest w ramach akcji edukacyjnej mającej na celu rozpowszechnienie wśród małych i średnich firm nowych rozwiązań prawnych ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce.
 
W trakcie spotkań przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwa Finansów zaprezentują zmiany i ułatwienia, zarówno w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, jak i prawa przedsiębiorców. Eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego, Urzędu Zamówień Publicznych oraz Urzędu Dozoru Technicznego będą do dyspozycji przedsiębiorców, udzielając porad oraz informując o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.
 
Spotkanie w Bielsku-Białej zaplanowano na 12 czerwca 2018 r. w Hotelu Qubus, ul. Mostowa 2.

Zarejestruj się już dziś:
prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-bielsko-biala/