Nieruchomoci Bielsko-Biaa Nieruchomoci Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 3 marca 2017
  • wyświetleń: 3713

Wicepremier po raz kolejny przyjedzie do Bielska-Białej

6 marca wicepremier i minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego po raz kolejny przyjedzie do stolicy Podbeskidzia. Jarosław Gowin weźmie udział w nadzwyczajnym posiedzeniu Senatu Akademii Techniczno-Humanistycznej w związku z podpisaniem umowy na realizację budowy sali gimnastycznej

O innowacjach z udziałem wicepremiera - 05.12.2016
O innowacjach z udziałem wicepremiera - 05.12.2016 · fot.


Posiedzenie z udziałem wicepremiera ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, przedstawicieli władz miejskich i powiatowych rozpocznie się o godz. 16.00 i potrwa około godziny. W tym czasie, po oficjalnej części, minister i rektor odpowiedzą na pytania dziennikarzy.

- Długo oczekiwana decyzja o przyznaniu środków na ww. inwestycję to ogromny sukces dla Akademii Techniczno-Humanistycznej. Uczelnia będzie mogła wreszcie pochwalić się nowoczesną bazą sportową dla studentów - informuje Małgorzata Skrzypek, pełnomocnik rektora ds. kontaktów z mediami.

To kolejna w ostatnim czasie wizyta wicepremiera Jarosława Gowina w Bielsku-Białej. 5 grudnia minister brał udział w debacie o innowacjach, która toczyła się w ATH.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.